NEW ORGANİZASYON
 
 
 

DÜĞÜN ORGANİZASYONU
NEW Organizasyon olarak düşlerinizin en güzelini, en özelini gerçeğe çevirmekten ve davetlerinizi eşsiz kılmaktan gelin birlikte mutluluk duyalım.
Sizin tasarladığınız ya da aklınızda hiç olmayan bir tasarım, sevdiğiniz bir renk, bir biçim, yada tamamen sizi yansıtan sıra dışı bir konsept. Bütün bu ayrıntılar NEW Düğün & DAVET ORGANİZASYON Hizmetleri ile gerçekleşecektir.
Belki bir köyde, belki bir kentte yada uzak ülkelerde... Her düğünün rengi bir dili, sıcaklığı ve içinde barındırdığı sımsıcak sevgisi vardır.
RENKLER VE ORGANİZASYON HAZIRLIKLARININ SON AŞAMASI: Renkler ve renklere hayat veren küçük dokunuşları NEW ORGANİZASYON farkı ile yaşamak siz gelin damat adaylarımızın da hakkı, o özel düğün gününde unutulmaz ve yıllarca söz
edilecek bir düğün hayal ediyorsanız, gelin bu farkı birlikte yaşatalım.
Tasarımcı, yenilikçi, Butik ve estetik dekorasyonculuk yönü kuvvetli ekibimizle, düğününüzün her bir dakikasını eğlenerek ve ölümsüz yaşamanız için size daima kucaklar dolusu yaratıcı fikirler öneriyoruz.
Yaşantınızın en özel ve en değerli dönüm noktasına, masallardaki gibi destansı bir düğünle "EVET" demek artık çok uzak değil


BUTİK DÜĞÜNLER, NESNELERİN NEW İLE CAN KAZANMASI:

Eğer gittiğiniz düğünler ve davetler size artık sıradan ve basit gelmeye başladıysa doğru adrestesiniz. Sizin istediğiniz ya da çok sevdiğiniz herhangi bir objeyi baz alarak düğün organizasyonunuza uyarlıyoruz. Bir bisiklet tekerinden eskimiş şifonyere, yada
abajurdan çamaşır mandalına varıncaya dek sayabileceğimiz bir çok akla gelmeyecek objeler sizin istekleriniz NEW ORGANİZASYONU'un dokunuşları eşliğinde düğün gününüze renk katacaktır.

AYRICALIKLI BİR ÇOK YARATICI FİKİRLERİMİZİ MERAK EDİYORSANIZ BİZİMLE İRTİBATA GEÇİN.

YENİ TREND GELİN DAMAT KÖŞELERİ Artık eskisi gibi projeksiyon aletleri ile slayt geçişleri tarihe karıştı diyorsanız, bizim fikir ve önerilerimize göz atın farklı tasarımlarda gelin damat köşeleri konseptlerimizle tanışmadan evlenmeyin.
GELİN YÜRÜYÜŞ YOLLARI: Her gelin adayının hayalidir o ihtişamla harmanlanıp hazırlanmış gelin yolunda bir kuğu edası ile yürümek. NEW ORGANİZASYON Birbirine hiç benzemeyen fakat her biri ötekinden daha görkemli, kişiye ve hayallerine
özel tasarlanıp dekore edilen gelin yolu örneklerini sizler için tasarlıyor. Yapmanız gereken organizasyon ve davetlerinizde bize yer vermek ve anın tadını çıkarmak. Bilgi için bizimle irtibata geçin.

ANI KÜRSÜSÜ, DEFTERİ
Bizce hatıralar vazgeçilmez değerlerdir,eğer sizin içinde öyleyse özel tasarım anı kürsüsü,anı defter ve kalemlerimizle tanışmanın tam vakti. O mutlu günde konuklarınızın sizler için yazdıkları küçük ama unutulmaz notları ömrünüz boyunca
okumak istemez misiniz? Örneklerimizi görmek, bilgi almak için bizimle irtibata geçin.
NEW Organizasyon ile fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak bir ayrıcalıktır
Dilerseniz Boğazın görkemli bir köşesinde, dilerseniz tarihi mekanların otantik havasını teneffüs ederek yada birlikte kararlaştırdığımız ama NEW ORGANİZASYON'UN özel kılabildiği büyüleyici bir ortamda o özel gün sizleri bekliyor.
NİKÂH MASASI: Nikâh masası ve oturma düzeni, yeni tasarım masa sandalye örneklerimiz için NEW ORGANİZASYON yetkilisi ile irtibata geçin.

GELİN DAMAT MASASI: Nikâh masası ve gelin damat masası birbirinden çok farklı nesnelerdir bu farkı yalnızca NEW ORGANİZASYON farkı ile anlayabilirsiniz. Biz sizler için özel tasarım masa sandalyeleri bulduk ve bir araya getirdik, sıra sizin
beğenilerinizde.

Sizin tasarladığınız ya da aklınızda hiç olmayan bir tasarım, sevdiğiniz bir renk, bir biçim, yada tamamen sizi yansıtan sıra dışı bir fikir. Bütün bu ayrıntılar NEW Düğün & Davet ORGANİZASYON Hizmetleri ile gerçekleşecektir.İlkemiz daima yenilik ve yeni kalmaktır..

MASA SANDALYE SEÇİMİ: Bizce, organizasyonlarınızda veya davetlerinizde konforu ön planda olan masa ve sandalyeleri tercih edin ki, davet gününüzde sizin kadar konuklarınız da o günün tadını çıkabilsin.
KONUK MASA SANDALYE  DEKORASYONU:  (Arajmanlar, Birbirinden şık ve gösterişli masa örtüleri, kumaş renkleri ve  seçimi, sandalye süsleri, örtüleri, masa kartları, Farklı objelerden tasarlanmış Supleler, masa çiçekleri, Özel tasarım harikası peçeteler ,peçete yüzük örnekleri ve diğer objeler NEW ORGENİZASYON tarafından bir kez daha gözden geçirildi. Daha şık daha kullanışlı ve en önemlisi sıradanlıktan uzaklaştırılarak sizler için yeniden tasarlandı. Sizlerde bu tasarımlılarımızın organizasyon ve davetlerinizde yer almasını istiyorsanız NEW ORGANİZASYONU a danışmadan karar vermeyin..
OTURMA PLANI: Sizin seçtiğiniz bir mekân yâda bizim önerdiğimiz bir mekânda düzenlenecek düğün, davet, organizasyonlarınız için konuk listesine dayalı oturma planlarını mutlaka listelemeniz gerekiyor ve nereden, kimden başlayacağınıza karar veremediyseniz hazır şablonlarımızdan firmamıza danışarak yararlanabilirsiniz.

 

 

Düğün Organizasyonları / Restaurant, clup,cafe,Bar Düğünleri / Home Design Düğünler / Kır Düğünü / Tekne Düğünü / Otel Düğünleri / Davetiye / Nikah Şekeri / Gelin Buketi damat çiçeği / Gelin arabası Süsleme / Nikah Memuru Temini / Gelin Yolu / Anı Defteri / Anı kürsüsü / Nikah Masası /Masa Sandalye Giydirme / Masa Kartları / Arajman