NEW ORGANİZASYON
 
 
 

CATERİNG

 

CATERING: grup yemekleri, kokteyller & ikramları, iftar yemekleri, kongre yemekleri, alakart yemekler, bay bayan garsonlar, davet organizasyonları.

Davet yemeği,kutlama yemeği ve pilanlanan çeşitli etkinliklerde, yemek ikramı düşünüldüğünde;karşılıklı olarak menü ve mekan pilanlaması konusu fikir birliğiyle onaylanır,uyğulama safhası tarafımızca titizlikle yerine getirilir.
Davet yemeklerin en çok tercih edilen set menü yemek hizmetidir. Bu hizmet içeriğinde davetli olan misafirlere daha önceden oluşturulan sabit menü içinde bulunan ikramları garsonlar tarafından sırasıyla servis edilir. Soğuk apertif ürün gruplarından oluşan tabak sunumu ile başlar, soğuk tabağı bitmeden ara sıcak ikramları aynı tabak içine servis edilir. Daha sonra boşalan servis tabakları toplanır ve ana yemek/ sıcak tabağı servis edilir. Ana yemek servisiyle birlikte menü içerisinde var ise, salata tabağı peşinden servise sunulur. Ana yemek bitiminden sonra tabaklar toplanır ve tatlı ve meyve sunumu ile son bulur. 

 

Organizasyonlarınızda catering hizmeti vermekte olan New Davet Organizasyon ; Düğün, davet yemekleri, tören, şirket toplantı yemekleri, piknik, şenlik, kutlama yemekleri,balo ve kokteyl gibi tüm özel gün yemeklerini A dan Z ye düzenleyerek catering hizmeti sunmaktayız.
Servisi, kurulumu, süslemelerimizi ve menülerin yemek listesi ve fiyatları ile bütçeniz doğrultusunda organizasyonlarınıza lezzet katan steril ortamda hazırlanan yemeklerin  süslemesi ve organizasyonu ile hizmetinizdeyiz