NEW ORGANİZASYON
 
 
 

DÜGÜN DAVET ORGANİZASYONLARININ CAN DAMARI..

MÜZİK, MÜZİSYENLER, SES ,IŞIK , SAHNE DÜZENİ,: Her güzel yeri yada anı süsleyen, özel gösteren bir ayrıntı vardır. Bizce de Davet ve Organizasyonların en önemli ayrıntısı, hatta can damarı niteliğinde gördüğümüz sahne, ışıklandırma, seslendirme, müzik ekibi, çalınacak müziklerin o anki kişi topluluğuna hitabıdır. Davet ,düğün ve organizasyonlarınızın mükemmel sonlandırılması için Kendi alanında profesyonel ekibimizden bilgi alınız.
DJ, KARAOKE SHOW: Doğum günü, düğün, davet, kına gecesi yada düşündüğünüz bir başka organizasyonunuz için mutlaka Karaoke Show ekip ve ekipmanımızla tanışın, anın tadını çıkarın.
ALBÜM, FOTOĞRAF ÇEKİML ERİ VE DÜĞÜN HAZIRLIKLARI AŞAMASI, ÖZEL TANITIM VİDEOSU ÇEKİMİ.(BACK STAGE):
Her şey mükemmellikten ödün göstermeyecek şekilde hazırlanmış ve Harika bir an geçirmiş Olabilirsiniz Fakat o anları ölümsüzleştirmek için yıllarca hafızalarınızdan silinmemesini istiyorsanız fotoğrafçılık mutfağında pişmiş
profesyonel kadromuzun sizler için hazırladığı kişiye özel fotoğraf ,video çekimleri kataloglarına göz atmak için NEW ORGANİZASYON dan bilgi alınız.
NEW ORGANİZASYON: Anlaşmalı mekânlar ve çeşitli açık hava manzaralı bölgeleri ile sadece size özel bir günde çekim ekibi ile sizlere unutulmaz bir tecrübe imkânı sunuyor.
DİPNOT: Tavsiyemiz, düğün albüm çekimlerinizi düğün günü değil farklı bir günde yaptırın ve düğün günü sadece o anın tadını yaşayın.

 

Volkan & konfeti / Havai Fişek / Fotoğraf çekimi / Video Çekimi / Müzik Sistemi  / Profesyonel sahne kurulumu
/ Ses Işık & Sahne dekorasyonu / Dj ( Profesyonel) & Karaoke Show / Animasyon Ekibi / Dans Ekibi / Orkestra
/ Görsel Show'lar