NEW ORGANİZASYON
 
 
 

KIZ İSTEME MERASİMİ:

     ALLAH'IN EMRİ PEYGAMBERİN KAVLİ sözleri ile temeli atılır. Bir ömür      huzur,mutluluk,karşılıklı saygı,sevgi,güven dolu evliliğin ilk adımları.

KAHVENİN HİKAYESİ: damatların korkulu rüyası hayatlarında tatmadıkları o damat kahvesinin unutulmaz karışık tadı ile başlar kahvenin hikayesi. Tuzu, karabiberi kahveyle karışık ilk ve son kez o gün içerler. Gelin adayı herkesin kahvesine özenirken Damat için daha bir özenilir kahve yapılırken. Afiyet olsun, AMAN DİKKAT YANLIŞ KİŞİ İÇMESİN SAKIN.
Son dönemlerin yeni trendleri kız isteme organizasyonu fikirlerimiz ve paketlerimizden yararlanmak için bize ulaşın.

       Mutlu bir evlilik için, mutlu bir başlangıç... En özel gününüzde yanınızdayız.

 NİŞAN MERASİMİ: Yüzükler daima parmaklardan çıkmasın dilekleriyle takılır parmaklara ve kurdela buna şahitlik eder. Mutluluk gözlerden okunur o anlarda. New Organizasyon Olarak bütün çiftlere Ömür boyu mutluluklar dileriz.

 

MAKAS KESMİYOR: Nişan organizasyonlarında kurdele kesecek olanların dikkatine makas kesmiyor olabilir siz yanınızda bir miktar makas hediyesi bulundurun.

 

NİŞANLIK SEÇİMİ: Bu konuda  öneride bulunmak gerekirse NEW ORGANİZASYON olarak ,sadece kendinize yakışan ve içindeyken kendinizi mutlu hissedeceğiniz fakat pastel renklerde nişanlıklar giymeniz gerektiğini önerebiliriz.
DİPNOT: Rahat hareket edebilmeniz için bir süre üzerinizde provalar yapmalısınız.

 

       Eğlence dolu bir parti için tek ve doğru adres NEW ORGANİZASYON.
 BEKARLIĞA VEDA PARTİLERİ : Artık eskisi gibi bu partiler erkekler için değil gelin adayları içinde geçerli bir organizasyon halini aldı ve bu günde  siz gelin adayları neler yapılabilir nerede yapılabilir  nasıl kostümler kullanılmalı firmamızdan bilgi alınız.

    NEW Organizasyon ile fark edilen çalışmalara imza atmak ve konuşulacak izler bırakmak bir ayrıcalıktır.

 

DAMAT ve KAYIN VALİDENİN GELİNE JESTİ GELİN DAMAT EVİ SÜSLEME:
            Bu mutlu ve yorucu  günün sonunda gelin adayımızın o tatlı yorgunluktan kaynaklanan yüzünde kaybolan gülümsemeyi tekrar kazanmak için siz kayınvalide ve damat adaylarına alternatif, Şık ve unutulmaz bir sürpriz hazırlamaları için bir fırsat veriyor ve gelin evlerinin istediğiniz bir bölümünü yada eve girişine dek olan mesafenin tamamını dekore ediyoruz. Alternatif çözümler sunabileceğimiz bu organizasyon için bize danışın
         NEW Organizasyon olarak düşlerinizin en güzelini, en özelini gerçeğe çevirmekten ve davetlerinizi eşsiz kılmaktan  gelin birlikte mutluluk duyalım.

 

KINA GECESİ ORGANİZASYONLARI:Kına gecenizde giyeceğiniz kaftan,bindallı seçimi,kiralama,satın alma,konuklarınıza kostüm kiralama, kına hazırlama,kına gecesi dekorasyonu ve objeleri , Desenli el kınası yaptırmak istiyorsanız,Bayan (hostes,garson,sağdıç) personel kadromuz ile kına gecenize renk katmak için bize ulaşın


 

 Biz  NEW DÜĞÜN & DAVET ORGANİZASYON firması olarak sizlerin düğününde yada başka bir etkinliğinde  yer almayı, sizin en güzel anınızı kendi hayallerinizle renklendirmeyi prensip edindik.

 

ÇEYİZ ORGANİZASYONLARI: Çeyiz organizasyonlarınızda farklı fikirlerle ilginç bir çeyiz günü yaşamak istiyorsanız, temsili sandık kiralamak istiyorsanız bize ulaşın.

 

SANDIK TALİHLİSİ: Gelin adayının kardeşi veya yeğeninin görev aldığı ve çeyiz günü sandığı damat tarafına teslim ederken  temsili bir bedel alan kişidir Sandık talihlisi.  

         Tüm detayları kusursuz ve en ince ayrıntılarına kadar düşünülerek hazırlanmış bir davet için,    New organizasyon a danışmanız sizin yararınıza olacaktır.

 

 

      "DÜĞÜNE 5 KALA "
HAZIRLIK AŞAMASI:  Uzun yıllardır hayalini kurduğunuz ve uzun yıllar boyu anlatacağınız bir düğün ve tabii bütünü tamamlayan şık detaylar;fotoğraf çekimi,müzik seçimi,nikah şekerleri, davetiyeler, masa kartları, anı defterleri,takı sepetleri, yüzük yastıkları, imza için özel kalemler...
Sizin tasarladığınız ya da aklınızda hiç olmayan bir tasarım, sevdiğiniz bir renk, bir biçim, yada tamamen sizi yansıtan sıra dışı bir konsept.

      Bütün bu ayrıntılar NEW Düğün ve ORGANİZASYON Hizmetleri ile gerçekleşecektir.
Düğün gününe Artık sayılı günlerin, saatlerin ve hatta dakikaların kaldığı o heyecan anında aksiliklerle karşılaşmamak istiyorsanız liste yapın ve tik atın yâda bizim sizinle tanıştığımız ilk günden buyana yanınızda olmamıza izin verin ve listenizde olanları, olmayanları,
Unutulanları o mutlu gününüzde biz hatırlayalım, eksiklerinizi biz tamamlayalım. Siz ise sadece o anın tadını Çıkarın.
NEW DİYORKİ.
 MALİYETTEN KAÇINIP YILLARCA O TEK VE ÖZEL GÜNÜN PİŞMANLIĞINI YAŞAMAMAK İÇİN ŞIK VE EKONOMİK DÜĞÜN İÇİN BİZE MUTLAKA DANIŞIN

 

MEKAN TEMİNİ ; Sizlerin dilediği yada tavsiye edebileceğimiz düğün mekanlarının  gözden geçirilmesi için bizi arayın. Restaurant, clup,cafe,Bar DüğünleriVARHome Design (Ev tasarımı) Düğünler Kır Düğünü, Tekne Düğünü ,Otel Düğünleri

 

 YEMEKLİ DÜĞÜNLERDE DİKKAT EDİLMESİ GEREKENLER: Firmanın üretim yapabilirliğine dair  resmi bütün sertifikalarının görülmesi, hijyenik ve sağlıklı koşullarda üretimin sağlanıp sağlanmadığının kontrolü, gerekirse üretim tesisini gezip numune tadımlıkların istenilmesi, çalışan personelin dış görünümünden kıyafetinin düzenine dek bir çok ayrıntı gözden geçirilmelidir.
        Özel Günlere, Daima yenilikçi ve  Özel Çözümler...
 NEW DÜĞÜN & ORGANİZASYON olarak profesyonel, dinamik kadrosu ile evlilik sürecinin tüm zorlu aşamalarını çiftler adına en ince ayrıntısına kadar organize ediyoruz.


TEMSİLİ NİKAH MEMURU: Nikahını düğün öncesi yapan çiftlerimiz düğün günü temsili bir nikah yapmak isterse temsili nikah memurumuz  için bize ulaşın. 

                       
NİKAH İŞLEMLERİ İÇİN GEREKLİ EVRAK LİSTESİ
1- Nüfus cüzdanları aslı ve fotokopileri.(resimli olması şarttır.) 
2- Çiftlerden birinin Nikahını kıydırmak istediği yerleşim yerinde oturduğunu belgeleyen Nüfus Müdürlüğünden yerleşim belgesi.(İkameti olmayanlar bağlı oldukları Belediye Evlendirme dairesinden, izin belgesi alarak Nikahını kıydırmak istediği evlendirme dairesine işlemler için müracaat edebilirler). 
3- 6'şar adet fotoğraf (fotokopi kabul edilmez). 
4- 16 yaşını doldurup,17sinden gün alan adaylar Aile Mahkemesinden izin belgesi. 17 yaşını bitirip 18 yaşından gün alan adaylar noterden alınmış anne-baba muvafakatnamesi ile evlenebilirler. (Anne veya babadan biri ölmüş veya ayrılmış ise velayet nüfus kaydı ile belgelenecektir). 
5- Çiftlerin Nüfus Müdürlüğü'nden alacakları son medeni hallerini belirten nüfus kayıt örnekleri ve fotokopileri. 
6- Boşanmanın kesinleşmesinden itibaren 300 günü dolmayan bayanların Aile Mahkemesi'nden iddet müddeti kararı almaları zorunludur. 
7- Daha önce evlenme, boşanma veya ölüm varsa nüfus cüzdanlarına işlenmiş son medeni halleri. 
8- Yabancı uyruklu ise Pasaportun Noter tastikli tercümesi. İstanbul'daki konsolosluğundan alınacak bekarlık belgesi. İstanbul Vilayet Hukuk İşleri Bürosundan onaylatılıp 3 adet fotokopi çekilecek. İstanbul'da konsolosluğu yoksa Ankara'da ki Büyükelçiliklerinden alınacak bekarlık belgesi Dışişleri Bakanlığına onaylatılacak. 
9- Vize ve pasaportun süresi bitmiş ise nikah işlemleri için müracaat edemezler. 
10- Sağlık ile ilgili işlemler; sağlık raporları ve fotokopileri.Hükümet Tabipliği, Sağlık ocakları, Ana Çocuk Sağlığı ve Aile Planlama Merkezlerinden alınacaktır.(sağlık raporundaki gerekli testler:HIV-ELISA, HBSAC-SARILIK, VDRL-SİFİLİS VE AKCİĞER RÖNTGENİ) 
11- Müracaat işlemleri sabah 08.30-11.30 saatleri arasında olup çiftlerin işlemlere beraber gelmeleri gerekmektedir. 
12- İşlemler esnasında evraklar siyah pilot veya dolma kalem ile doldurulacaktır. 
13- Mal ayrılığı talebi olanlar, noterden işlem yaptırmış oldukları MAL AYRILIĞI SÖZLEŞMESİNİ müracaat işlemi sırasında yanlarında getireceklerdir.( 1 asıl,1 fotokopi) 
14- Kızlık soyadını kullanmak isteyenler müracaat işlemi esnasında kayıt masasından temin edecekleri soyadı dilekçesini doldurmak zorundadırlar. 15- Müracaat evrakları işleme alındığı tarihten itibaren 6 ay süre ile geçerlidir. 
16- 2 adet posta pulu.

 NEW Düğün & Davet Organizasyon, düğün sahiplerinin hayallerini yaratıcı ve kendine özgün çalışmalarıyla birleştirerek kendi trendlerini oluşturmakta ADININ hakkını vermeye devam edecektir

  

 

NİKAH ŞEKERİ:
Klasikleşmiş nikah şekerleri ve seri üretimin bir parçası haline gelen birbirinin aynı ürünlerden sıkıldıysanız sizler için kişiye ve isteklerine özel nikah şekeri tasarımlarımız için NEW ORGANİZASYON ile irtibata geçmelisiniz.
DAVETİYE,(ÖZEL TASARIM): Davetiyelerinizi uzmanlığına  ve sektördeki uzun yıllara dayanan kalıcılığını teminat göstererek bırakın NEW ORGANİZASYON tasarlasın.
 GELİN DAMAT ÇİÇEĞİ: Gelin adaylarımızın el buketleri kadar damat adaylarımızın da yaka çiçek tasarımlarını iddialı sezonun çiçeklerinden ilhamla ve birbirinden özel tasarımlarla tanışmak için  NEW ORGANİZASYON  Web sitesini ziyaret edin.(www.neworganizasyon.com)
GELİN ARABASI SÜSÜ VE KİRALAMA: Gelin arabamız  nostalji olsun diyorsanız birbirinden kıymetli araçlarımızı görmek  için bizimle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.
 KONUK HEDİYELERİ: Düğününüze gelecek konuklarınıza o mutlu gününüzde sizleri yalnız bırakmadıkları ve daima o günü tebessümle hatırlamaları için sizin adınıza konuklarınız için baskılı yada baskısız,uzun ömürlü hediyelikler tasarlamak NEW ORGANİZASYON un işi, Bilgi almak için bizimle irtibata geçin.

 

Düğün Organizasyonları / Restaurant, clup,cafe,Bar Düğünleri / Home Design Düğünler / Kır Düğünü / Tekne Düğünü / Otel Düğünleri / Davetiye / Nikah Şekeri / Gelin Buketi damat çiçeği / Gelin arabası Süsleme / Nikah Memuru Temini / Gelin Yolu / Anı Defteri / Anı kürsüsü / Nikah Masası /Masa Sandalye Giydirme / Masa Kartları / Arajman