NEW ORGANİZASYON
 
 
 

AÇILIŞ ORGANİZASYONLARI
Açılış organizasyonlarınız için tüm süsleme, ekip-ekipman temini, kokteyl masası kiralama ve gösteri etkinlikleri ihtiyaçlarınızda New Organizasyon sizlere paket ve opsiyonel çözümler sunar. Dilerseniz paketlerimizden birini, dilerseniz sunduğumuz hizmetlerden istediğinizi seçerek, İstanbul'da binlerce açılış organizasyonu gerçekleştiren New Organizasyon'un süsleme, animasyon ve organizasyon alanındaki tecrübesinden yararlanabilirsiniz.

Açılış organizasyonu için balon süslemeleri: Karşıdan karşıya zincir balon, balondan kapı takı, balondan nazar boncuğu, balon ağaçları, balon kemeri, jumbo balon vs. Not: Balon süslemeleri konseptinize, tercihinize veya kurumsal renklerinize göre istediğiniz renklerde yapılır.

Açılış organizasyonu süsleme: Tül süsleme ve kumaş süsleme, bayrak süsleme, balon süsleme.

Kokteyl organizasyonu: Açılış kokteylleri için servis elemanları, birbirinden leziz ikramlar, servis elemanları ve kokteyl ekipmanları.

Açılış organizasyonu tanıtım hizmetleri: Logo baskılı balon dağıtımı, Tanıtım elemanları, Kostümlü elemanlar, Ses sistemi DJ ve anons hizmeti vs.

İkram arabaları: Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır), Osmanlı macunu, Osmanlı şerbetçisi

Açılış için ilgi çekici animasyon gösterileri: Palyaço, tahtabacak (uzun bacaklı adam), şişme palyaço, maskot ürünler, kostümlü karakterler, flytube vs.

Kokteyl masası kiralama ve süsleme: İşyeri ve mağaza açılışları ve kutlama organizasyonları için fonksiyonel kokteyl masaları kiralama ve süsleme hizmeti. Bistro masalar.

Konfeti makinası kiralama: Açılış ve kutlama organizasyonları için konfeti yağmuru.

Açılış Kokteyl organizasyonu: Açılış organizasyonları için kokteyl organizasyonu, kokteyl ikramları, kokteyl catering hizmetleri ve servis elemanları.


KOKTEYL ALANLARI DEKORASYONU

Tanıtım, düğün,reklam ve davetlerinizde kokteyl vermek ve usta eller tarafından hazırlanmış lezzetli ikramlıkları konuklarınıza tattırmak isterseniz yada kokteyl alanınızı çeşitli tasarımlardan oluşan konsept çalışmaları ile dekore edip renklendirmek
için NEW ORGANİZASYON sizlere yep yeni fikirler, lezzetler ve önerilerde bulunmaya hazır. Yapmanız gereken bize ulaşmak.